1324. Cd. No:61/1 Öveçler / Çankaya / Ankara
+90 312 472 75 55
info@emtelektronik.com

Solo Temizlik / Test Spreyi Kullanımı

Solu ürünlerinin kullanımı gayet basit ve sonuçları kesindir.

Komponent parçalar tamamen birbirine uyumludur . Teleskobik çubuklar sayesinde yerden yaklaşık 9 metre tavan yükseklikleri ne kadar herhangi bir ek araca gerek duymadan çalışma imkanı sağlanır.

Teleskobik çabuk uçlarına takılabilen SOLO 330 Test  Sprey Dispenseri,  SOLO 424 Isı Dedekdör Test Cihazı ve SOLO 460 Kablosuz Sıcaklık Dedektör  Test  Başlığı dedektörlerin tavandan sökülmeden çalışma testleri pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

Ayrıca SOLO 200 Universsal  Dedektör Sökme Takma Aparatı sayesinde gerektiğinde işlem yapılacak veya değiştirilecek dedektörler yine aynı şekilde çok kolay bir şekilde sökülmektedir.

SOLO Dedektör Test Aparatları sayesinde işletmeniz işgücü ve zaman kazancı elde etmektedir.

SOLO 100 Teleskopik 4 Kademeli Fiberglas ÇubukSOLO 108 Teleskopik 2 Kademeli Fiberglas ÇubukSOLO 424 Sıcaklık Dedektörü Test Cihazı KabloluSOLO 814 Duman ve Isı Dedektörü Test Seti – 6metre “Taşıma Çantalı SetSOLO 822 Duman ve Isı Dedektörü Test Seti – 6metre “Taşıma Çantalı SetSOLO 823 Duman ve Isı Dedektörü Test Seti – 9metre “Taşıma Çantalı Set”SOLO A3 Duman Dedektörü Test SpreyiSOLO A5 Duman Dedektörü Test SpreyiSOLO A7 Dedektör Temizleme Sprey TüpüSOLO C3 CO (KarbonMonoksit) Dedektörü Test SpreyiSOLO SMOKE Duman Dedektörü Test Spreyisolo temizlik spreyisolo test spreyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir