1324. Cd. No:61/1 Öveçler / Çankaya / Ankara
+90 312 472 75 55
info@emtelektronik.com


Eaton Cooper Yangın İhbar Sistemleri Türkiye Yetkili Distribütörüyüz

Hakkımızda…

Ürünlerimiz…

Referanslarımız…

Eaton Cooper Yangın İhbar Sistemleri üretim ve geniş ürün çeşitliliği ile yangın ihbar sistemlerinde ihtiyaç duyulan tüm çözümleri yüksek kalitede sunmaktadır. Günümüzde yangın ihbar sistemleri en basit yapılardan en gelişmiş yapılara kadar her ölçekte projede kullanılmakta olan en hayati sistemlerin başında gelmektedir.

Temel yangın ihbar sistemleri algılama dedektörleri, ihbar butonları, sesli ve ışıklı ikaz verebilecek özellikte flaşör ve sirenler, çevre birimlerin yangın anında kaçışı kolaylaştıracak hale getirilmesi ve can ve mal kaybının önlenmesi amacıyla kullanılan giriş / çıkış modülleri ve diğer kontak bazlı modüller ile birlikte bütün yapıyı yöneten çeşitli senaryoların uygulanabileceği kontrol panellerinden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra sistem, grafik tabanlı izleme yazılımları ile kullanım kolaylığı ve her ölçekte tüm sistemin bir yazılım ile tek merkezden yönetilmesine imkan tanır.

Eaton Cooper yangın ihbar sistemini oluşturan ürünlerin tamamı EN54 standartlarına tam uygun ve bağımsız akredite laboratuvarlarından alınmış yeterlilik belgelerine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir